3 czerwca 2020 Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Gmina Paprotnia

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Lokalny Portal Mapowy

28.06.2018
Ilustracja do:

26.06.2018
Ilustracja do:

26.06.2018
Ilustracja do:

Ilustracja do:  Spotkanie Informacyjne w SiedlcachLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Siedlcach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich na założenie i rozwój działalności gospodarczej . Mikro, mali i średni przedsiębiorcy realizujący projekty inwestycyjne w miastach średnich lub na ternie gmin sąsiadujących z tymi miastami uzyskają informację na temat wsparcia w zakresie działania 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac badawczo-rozwojowych” w Poddziałaniu 3.2.1 „Badania na rynek”.

Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2018 r. od 10:00 do 13:00 w Siedlcach, ul. Wiszniewskiego 4 – sala konferencyjna. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres [email protected] lub złożenie wypełnionego formularza osobiście w Lokalnym Punkcie Informacyjnym (ul. Wiszniewskiego 4, Siedlce) do 25 czerwca do godziny 12:00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przesłane bez formularza zgłoszeniowego nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji. Informujemy również, iż nabór uczestników na spotkanie informacyjne może zostać zakończony wcześniej z powodu wyczerpania limitu miejsc. Wysłanie formularza nie oznacza automatycznego wpisu na listę uczestników spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Miejsce, w którym będzie prowadzone spotkanie informacyjne, dostosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu nr 2 w formularzu zgłoszeniowym.

Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych, które chcą założyć działalność gospodarczą oraz do przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoją działalność.

Czytaj dalej

Paprotni odbyła się Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości. Jej organizatorem był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Siedlce. Uczestniczki  Olimpiady powitał Wójt Gminy Paprotnia Stanisław Ładziak . W komisji zasiedli jej przewodnicząca – Henryka Borkowska z MODR Oddział Siedlce oraz członkowie: Andrzej Klukowski –  EURO-NET, Małgorzata Konieczna – Sekretarz Urzędu Gminy Paprotnia, Grzegorz Dębski – doradca MODR Warszawa O/Siedlce PZDR Siedlce, Małgorzata Zdunek – doradca MODR Warszawa O/Siedlce. W Olimpiadzie wzięło udział 12 pań z terenu gminy Paprotnia. Rozwiązywały one test zawierający
40 pytań obejmujących tematy niezbędne w racjonalnym prowadzeniu gospodarstwa domowego. Trzeba przyznać, że panie wykazały się dobrą znajomością problemów i wyrównanym poziomem wiedzy.

Laureatkami Olimpiady zostały:

I miejsce – Renata Skwierczyńska – Trębice Dolne
II miejsce – Danuta Błońska – Podawce
III miejsce – Barbara Paprocka – Trębice Dolne

Ilustracja do:  Olimpijki z Gminy Paprotnia Czytaj dalej

18.06.2018

Ilustracja do:  Ilustracja do:

Leszek Trębicki - Wójt Gminy

Kontakt


Paprotnia mapa

Licznik odwiedzin

103534
Rozmiar czcionki
Kontrast