13 grudnia 2018 Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Gmina Paprotnia

Kalendarz

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Rada Gminy

10.03.2013

PRZEWODNICZĄCY  RADY  GMINY  :

Józef Nasiłowski

PEŁNI DYŻURY

W SPRAWIE  SKARG   I   WNIOSKÓW

W  BIURZE  RADY  (pokój  Nr 12)

W  KAŻDY  PONIEDZIAŁEK

W  GODZ. 10 00  –  14 00

 

RADNYCH RADY GMINY PAPROTNIA  W KADENCJI 2010-2014

Robert Czarnocki

Czarnoty 24,08-107 Paprotnia

Mirosław Kamiński

Pluty 8, 08-107 Paprotnia

Małgorzata Dąbrowa

Koryciany 29,  08-107 Paprotnia

Leszek Czapski

Krynki 1,  08-107 Paprotnia

Mariusz Grzesiuła

Hołubla ul. Strażacka 11,  08-107 Paprotnia

Wacław Kalicki

Grabowiec 15,  08-107 Paprotnia

Andrzej Chodowiec

Hołubla Siedlecka 21,  08-107 Paprotnia

Sławomir Mężyński

Łęczycki 19,  08-107 Paprotnia

Witold Chromiński

Trębice Górne 2,  08-107 Paprotnia

Leszek Kożuchowski

Strusy 8,  08-107 Paprotnia

Kazimiera Sawicka

Hołubla ul. Marcinka 8,08-107 Paprotnia

 Tadeusz Kobyliński

Kobylany-Kozy 16,  08-107 Paprotnia

Marian Czarnocki

Paprotnia ul. Północna 08-107 Paprotnia

Kozak Szczepan

Rzeszotków 52, 08-107 Paprotnia

 

 

 

Podział na Komisje stałe  2010- 2014

 

Komisja Budżetu Rolnictwa, Ładu i Porządku Publicznego:

 

Przewodniczący komisji: Wacław Kalicki

Wiceprzewodniczący komisji: Małgorzata Dąbrowa

Członkowie komisji:

Tadeusz Kobyliński

Witold Chromiński

Sławomir Mężyński

 

Komisja Rewizyjna:

 

Przewodniczący komisji: Andrzej Chodowiec

Wiceprzewodniczący komisji: Leszek Czapski

Członkowie komisji:

Leszek Kożuchowski

Szczepan Kozak

Marian Czarnocki

 

Komisja Oświaty Kultury Zdrowia i Spraw Socjalnych

 

Przewodniczący komisji: Mariusz Grzesiuła

Wiceprzewodniczący komisji: Mirosław Kamiński

Członkowie komisji:

Kazimiera Sawicka

Robert Czarnocki

 

Podział na Komisje stałe  2010- 2014

 

Komisja Budżetu Rolnictwa, Ładu i Porządku Publicznego:

 

Przewodniczący komisji: Wacław Kalicki

Wiceprzewodniczący komisji: Małgorzata Dąbrowa

Członkowie komisji:

Tadeusz Kobyliński

Witold Chromiński

Sławomir Mężyński

 

Komisja Rewizyjna:

 

Przewodniczący komisji: Andrzej Chodowiec

Wiceprzewodniczący komisji: Leszek Czapski

Członkowie komisji:

Leszek Kożuchowski

Szczepan Kozak

Marian Czarnocki

 

Komisja Oświaty Kultury Zdrowia i Spraw Socjalnych

 

Przewodniczący komisji: Mariusz Grzesiuła

Wiceprzewodniczący komisji: Mirosław Kamiński

Członkowie komisji:

Kazimiera Sawicka

Robert Czarnocki

 

Terminy posiedzeń

Leszek Trębicki - Wójt Gminy

Baner zdrowa Gmina Baner Eurorenoma

Kontakt


Paprotnia mapa

Licznik odwiedzin

80981
Rozmiar czcionki
Kontrast