21 lipca 2024 Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Gmina Paprotnia

Kontakt


Paprotnia mapa

Pogoda

PAPROTNIA Pogoda

Zwierzę szuka domu

Wrota Mazowsza Portal Usług Elektronicznych

Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego

Prawo miejscowe

Internetowy System Aktów Prawnyh

Lokalny Portal Mapowy

Lokalny portal mapowy

Uprzejmie informujemy, z dniem 31 maja 2019 r. zamykamy konto w BS na które można było wpłacać środki pieniężne przeznaczone dla mieszkańca naszej gminy poszkodowanego w pożarze.  Serdecznie dziękujemy za bezinteresowną pomoc, wrażliwość, otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

———————————————————————————————————————————————————————————

W związku z pożarem domu dnia 15 kwietnia 2019 r. zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie materialne i finansowe dla osoby, która straciła cały dobytek. Jest to mieszkaniec naszej gminy, który bardzo oczekuje pomocy. Liczy się każda złotówka, a także materiały potrzebne do odbudowy i  wyposażenia całkowicie zniszczonego domu-  pustaki, cement, pędzle, farby, płyty karton- gips, wełna mineralna, kaloryfery (3 większe, 1 mały), piec C.O., okna (3 szt. o wymiarach 145×105), drzwi (90×200), niezbędne meble, lodówka, kuchenka, pralka.

Ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby wesprzeć i wspomóc w tak ciężkiej sytuacji prosimy o wpłacanie datków na specjalnie utworzone konto w BS o/  Paprotnia o nr 97 9194 0007 0070 2252 3000 0010.

Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Paprotni pod nr tel. (25) 631-21-93.

 

 

Ilustracja do:  Aktualizacja ogłoszenia w sprawie wsparcia dla osoby poszkodowanej w wyniku pożaruIlustracja do:  Aktualizacja ogłoszenia w sprawie wsparcia dla osoby poszkodowanej w wyniku pożaruIlustracja do:  Aktualizacja ogłoszenia w sprawie wsparcia dla osoby poszkodowanej w wyniku pożaru

Rozmiar czcionki
Kontrast