26 listopada 2020 Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada
Gmina Paprotnia

Kontakt


Paprotnia mapa

Pogoda

PAPROTNIA Pogoda

Zwierzę szuka domu

Wrota Mazowsza Portal Usług Elektronicznych

Lokalny Portal Mapowy

Lokalny portal mapowy

WFOŚiGW

14.10.2020

Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Usuwanie i utylizacja azbestu z terenu Gminy Paprotnia”

Obraz tablicy informującej, że usuwanie i utylizację azbestu z terenu Gminy Paprotnia dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 29 419,29 zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn. „Usuwanie i utylizacja azbestu z terenu Gminy Paprotnia” został w dniu 14.07.2020 r. rozpatrzony pozytywnie na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości  29 419,29 zł, co stanowi do 100% kosztu kwalifikowanego zadania.


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Usuwanie i utylizacja azbestu z terenu Gminy Paprotnia”

Obraz tablicy informującej, że usuwanie i utylizację azbestu z terenu Gminy Paprotnia dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 44 969,84 zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn. „Usuwanie i utylizacja azbestu z terenu Gminy Paprotnia” został w dniu 07.08.2019 r. rozpatrzony pozytywnie na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości do 44 969,84 zł, co stanowi do 100% kosztu kwalifikowanego zadania.


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Hołubla”

Obraz tablicy informującej, że zadanie "Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Hołubla" zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 29 419,23 zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn.„Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Hołubla”został w dniu 05.09.2019 r. rozpatrzony pozytywnie na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości do 29 419,23 zł, co stanowi do 90% kosztu kwalifikowanego zadania.


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Czarnoty”

Obraz tablicy informującej, że zadanie "Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Hołubla" zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 22 288,95 zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn.„Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Czarnoty”został w dniu 21.08.2019 r. rozpatrzony pozytywnie na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości do 22 288,95 zł, co stanowi do 90% kosztu kwalifikowanego zadania.

 


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Krynki”

 

Obraz tablicy informującej, że zadanie "Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Krynki" zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 26 235,00 zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn.„Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Krynki”został w dniu 13.08.2019 r. rozpatrzony pozytywnie na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości do 26 235,00 zł, co stanowi do 90% kosztu kwalifikowanego zadania.


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Usuwanie i utylizacja azbestu z terenu gminy Paprotnia”

 

Obraz tablicy informującej, że zadanie "Usuwanie i utylizacja azbestu z terenu gminy Paprotnia" zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 21 176,88 zł

 

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn. „Usuwanie i utylizacja azbestu z terenu gminy Paprotnia” został w dniu 22.06.2017 r. rozpatrzony pozytywnie na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości       do 21 176,88 zł, co stanowi do 85% kosztu kwalifikowanego zadania.


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Organizacja warsztatów z zakresu edukacji ekologicznej mieszkańców Gminy Paprotnia”

Obraz tablicy informującej, że zadanie "Organizacja warsztatów z zakresu edukacji ekologicznej mieszkańców Gminy Paprotnia" zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 8 743,00zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn.„Organizacja warsztatów z zakresu edukacji ekologicznej mieszkańców Gminy Paprotnia”został w dniu 13.06.2017  pozytywnie rozpatrzony na posiedzeniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości  do 8 743,00, co stanowi do 89% kosztu kwalifikowanego zadania.


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Ścieżka edukacyjna ,,tajemnicze owady” przy zbiorniku wodnym w Rzeszotkowie”

Obraz tablicy informującej, że zadanie ""Ścieżka edukacyjna ,,tajemnicze owady" przy zbiorniku wodnym w Rzeszotkowie" zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 39 737,90 zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn. „Ścieżka edukacyjna ,, tajemnicze owady” przy zbiorniku wodnym w Rzeszotkowie” został rozpatrzony pozytywnie w dniu 24.05.2016 r. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości 39 737,50 zł, co stanowi 87 % kosztu kwalifikowanego zadania.

 


Informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „Ogród dydaktyczny : „Edukacja poprzez kontakt z przyrodą” przy Zespole Szkół w Paprotni ”

Obraz tablicy informującej, że zadanie "Ogród dydaktyczny : Edukacja poprzez kontakt z przyrodą" przy Zespole Szkół w Paprotni, zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji, w kwocie 41 033,00 zł

Gmina Paprotnia informuje, że wniosek w sprawie dofinansowania zadania pn. „Ogród dydaktyczny : „Edukacja poprzez kontakt z przyrodą” przy Zespole Szkół w Paprotni” został rozpatrzony pozytywnie w dniu 24.05.2016 r. Uchwałą Zarządu WFOŚiGW w Warszawie przyznane zostało Gminie Paprotnia dofinansowanie w formie dotacji w wysokości 41 033,00 zł, co stanowi 87 % kosztu kwalifikowanego zadania.

 


 

 


Rozmiar czcionki
Kontrast