23 czerwca 2024 Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Gmina Paprotnia

Kontakt


Paprotnia mapa

Pogoda

PAPROTNIA Pogoda

Zwierzę szuka domu

Wrota Mazowsza Portal Usług Elektronicznych

Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego

Prawo miejscowe

Internetowy System Aktów Prawnyh

Lokalny Portal Mapowy

Lokalny portal mapowy

Jak wpływają leki i substancje psychoaktywne na bezpieczeństwo na drodze, jak zachowują się za kółkiem najmłodsi i najstarsi kierowcy, którzy kierowcy mają nadmierną skłonność do ryzykownych zachowań – to tylko część tematów, które będą poruszane w trakcie konferencji „Bądź bezpieczny na drodze”.

Już można rejestrować się na spotkanie. Konferencja odbędzie się 29 listopada 2023 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w sali konferencyjnej Leonardo Royal Hotel Warsaw, przy ul. Grzybowskiej 45 w Warszawie.

Skierowana jest do przedstawicieli instytucji z terenu województwa mazowieckiego: jednostek samorządu terytorialnego, wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego, Policji, organizacji pozarządowych, placówek oświaty (szkół, pomocy psychologiczno-pedagogicznej), osób zajmujących się poprawą bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Udział w konferencji jest bezpłatny – trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej: https://bezpieczny-na-drodze.konfeo.com/pl/groups

Termin przyjmowania zgłoszeń: 21 listopada 2023 r., do godz. 23:59 lub do wyczerpania miejsc.

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na konferencję. Informację zwrotną o zakwalifikowaniu uczestnicy otrzymają e-mailem na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Konferencja jest realizowana w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.

 

Ilustracja do:  „Bądź bezpieczny na drodze” – rozpoczęła się rekrutacja na konferencję

Rozmiar czcionki
Kontrast