25 lutego 2024 Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Gmina Paprotnia

Kontakt


Paprotnia mapa

Pogoda

PAPROTNIA Pogoda

Zwierzę szuka domu

Wrota Mazowsza Portal Usług Elektronicznych

Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego

Prawo miejscowe

Internetowy System Aktów Prawnyh

Lokalny Portal Mapowy

Lokalny portal mapowy

Ilustracja do:  Informacja dot. gazyfikacji w gminie Paprotnia

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Warszawie (dalej: PSG) informuje, że wybuduje jeszcze do końca 2023 r. sieć gazową w gminie Paprotnia w miejscowościach Rzeszotków, Uziębły, Hołubla (ul. Unitów Podlaskich, ul. Siedlecka), Stasin od miejsca włączenia w miejscowości Brzozów w gminie Suchożebry.

Inwestycja ta możliwa jest dzięki pozyskaniu od ORLEN S.A. dodatkowych środków na przyspieszenie przyłączania do sieci gazowej w związku z fuzją naszych Spółek.

Biorąc pod uwagę powyższe zachęcamy właścicieli posesji zlokalizowanych przy odcinkach budowanej sieci, którzy nie złożyli jeszcze wniosków, do składania wniosków o wydanie warunków przyłączenia do sieci gazowej i zawierania umów przyłączeniowych.

Złożenie ww. wniosków w najbliższych dniach pozwoli na ich bezzwłoczne rozpatrzenie i przygotowanie dla Państwa projektów umów przyłączeniowych. Wszyscy, którzy złożyli już wnioski, otrzymają bezzwłocznie projekt umowy o przyłączenie i bardzo prosimy o odsyłanie podpisanych dokumentów. Zawarcie umów przyłączeniowych w najbliższym czasie pozwoli na wybudowanie przyłączy do końca grudnia 2023 r. i umożliwi korzystanie z paliwa gazowego już w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

 

Właściciele zainteresowani przyłączeniem do sieci gazowej w późniejszym terminie również proszeni są o składanie we wrześniu br. wniosków z określeniem optymalnego dla siebie terminu. Pozwoli to na kompleksowe i sprawne wykonanie całej inwestycji w tym samym czasie, a jednocześnie umożliwi Państwu podłączenie w dogodnym terminie.

Wnioski można składać elektronicznie za pośrednictwem portalu przyłączeniowego po zalogowaniu się na stronie: https://przylaczenie.psgaz.pl/homepage lub w dowolnym Miejscu Obsługi Klienta, w szczególności w siedzibie Gazowni w Siedlcach zlokalizowanej przy ul. Garwolińskiej 88.


Rozmiar czcionki
Kontrast