13 kwietnia 2024 Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
Gmina Paprotnia

Kontakt


Paprotnia mapa

Pogoda

PAPROTNIA Pogoda

Zwierzę szuka domu

Wrota Mazowsza Portal Usług Elektronicznych

Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego

Prawo miejscowe

Internetowy System Aktów Prawnyh

Lokalny Portal Mapowy

Lokalny portal mapowy

Plakat informujący o tym, że Starosta Siedlecki zaprasza Wszystkich Uczniów Szkół Podstawowych z terenu powiatu siedleckiego do udziału w IV Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym. Konkurs składa się z trzech części:  część Konkurs graficzny pn. „Ekologia w powiecie” – broszura informacyjna w kategorii – Szkoła Podstawowa – klasa VII-VIII  część Konkurs grafiki artystycznej pn. „Walczymy o czyste powietrze” – ulotka w kategorii – Szkoła Podstawowa – klasa IV-VI część Konkurs plastyczny pn. „Ekologia moim przyjacielem” – rysunek w kategorii – Szkoła Podstawowa – klasa I-III Prace wraz z kartą zgłoszeniową ucznia i oświadczeniem należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Siedlcach Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska, ul. Piłsudskiego 40,08-110 Siedlce w terminie do dnia 30.11.2020 r.

Starosta Siedlecki zaprasza Wszystkich Uczniów Szkół Podstawowych z terenu powiatu siedleckiego do udziału w IV Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym.

Konkurs składa się z trzech części:

I część Konkurs graficzny pn. „Ekologia w powiecie” – broszura informacyjna w kategorii – Szkoła Podstawowa – klasa VII-VIII

 II część Konkurs grafiki artystycznej pn. „Walczymy o czyste powietrze” – ulotka w kategorii – Szkoła Podstawowa – klasa IV-VI

III część Konkurs plastyczny pn. „Ekologia moim przyjacielem” – rysunek w kategorii – Szkoła Podstawowa – klasa I-III

Prace wraz z kartą zgłoszeniową ucznia i oświadczeniem należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Siedlcach Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska, ul. Piłsudskiego 40,08-110 Siedlce w terminie do dnia 30.11.2020 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

Regulamin konkursu wraz z załącznikami

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Siedlcach


Rozmiar czcionki
Kontrast