25 lutego 2024 Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Gmina Paprotnia

Kontakt


Paprotnia mapa

Pogoda

PAPROTNIA Pogoda

Zwierzę szuka domu

Wrota Mazowsza Portal Usług Elektronicznych

Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego

Prawo miejscowe

Internetowy System Aktów Prawnyh

Lokalny Portal Mapowy

Lokalny portal mapowy

Starosta Siedlecki informuje, że od dnia 15 marca 2021 r. zostaje wznowione stacjonarne udzielanie porad w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu siedleckiego.

Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie będą udzielane po wcześniejszym zapisaniu się osoby uprawnionej w jeden z poniższych sposobów:
telefonicznie pod numerem tel. 25 644 72 17 od poniedziałku do piątku w godzinach: pn.-wt. 8.00-16.00, śr. 8.00-18.00, czw. 8.00-16.00, pt. 8.00-14.00;
• mailowo pod adresem: akaleta@powiatsiedlecki.pl lub tplatkowski@powiatsiedlecki.pl;
• za pomocą systemu teleinformatycznego Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem https://np.ms.gov.pl (zakładka jest dostępna na stronie internetowej www.powiatsiedlecki.pl )

Osoby uprawnione będą zapisywane zgodnie z harmonogramem pracy punktów dostępnym na stronie internetowej www.powiatsiedlecki.pl w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna.
W lokalach punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie siedleckim obowiązują zasady ścisłego reżimu sanitarnego, tj. obowiązek noszenia maseczki, dezynfekcja rąk oraz zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 m.

Ogloszenie NPP 2021.pdf

 

Źródło:

Starostwo Powiatowe w Siedlcach


Rozmiar czcionki
Kontrast