24 czerwca 2024 Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Gmina Paprotnia

Kontakt


Paprotnia mapa

Pogoda

PAPROTNIA Pogoda

Zwierzę szuka domu

Wrota Mazowsza Portal Usług Elektronicznych

Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego

Prawo miejscowe

Internetowy System Aktów Prawnyh

Lokalny Portal Mapowy

Lokalny portal mapowy

Na plakacie widnieje napis: "Pod biało-czerwoną flagą" rząd sfinansuje zakup masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do akcji

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Mieszkańcy Gminy Paprotnia.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do projektu „Pod biało-czerwoną” realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

Zachęcamy do tego, aby również Nasza Gmina stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy Mieszkańców Naszej Gminy o oddanie głosów poparcia do 11.11.2020r. na

https://bialoczerwona.www.gov.pl/

 

Oddajmy swój głos poparcia.

Niech biało-czerwona dumnie, przez cały rok, powiewa w sercach naszych małych Ojczyzn!

 

Wszelkie informacje dotyczące projektu znajdą Państwo na stronie:  gov.pl/bialoczerwona 

 

Społeczność Szkoły Podstawowej w Paprotni

 


Rozmiar czcionki
Kontrast